פילינג מהמילה peel קילוף. פילינג פנים מתבצע לצורך הסרת תאים מתים בשביל לעשות קילוף. אורך חיים של חלוקת התאים הוא 28 יום, כמה שאנו מתבגרים יותר זה מתעכב יותר. אם לא מורידים בזמן שיכבה של תאים מתים זה יגרום לבעיות הבאות: סתימה בנקבוביות, זה גם חוסם העברת מרכיבים פעילים לתאים וכך מקרב את הזדקנות העור. כדי למנוע בעיות האלה ולאחר את הזדקנות העור המלצה חמה היא לעשות טיפולי פילינג.
אצלי בקליניקה אני עושה אנמנזה ואבחון דרמומנטלי כדי להבין מה סוג הפילינג המתאים לו, אני לוקחת בחשבון גם מצב העור, גם מצב באופן כללי ,וגם תוצאה רצויה.

טיפולי פילינג מתחלקים לסוגים לפי השפעה שלהם על העור, יש פילינג מכאני שמכיל חלקיקים קטנים שמסירים בעדינות תאים עור מתים, יש פילינג בעזרת אולטרסאונד, יש פילינג כימי, פילינג חומצות ופילינג גומאזי.

בנוסף אפשר לחלק אותם לפי עומק השפעה על העור(שטחי, בינוני, עמוק).
כל סוג של פילינג מדקק את שכבה הקרנית(עשויה מתאים מתים), מפחית בקומדונים קטנים(נקודות שחורות), מאפשר הגעת ויטמינים וחומרים הפעילים לשכבות התחתונות של העור ומרכך אותו.פילינג מעודד את העור להתחדש. כמו שריטה או פצע קטן מיד מפעילים את העור להתחדשות כך זה קורה גם עם פילינג שהוא מעודד את העור להתחדש

סיכום
טיפולי פילינג
סוג שירות
טיפולי פילינג
שם ספק
BarbaraBeauty,
ויצמן 58, כפר סבא, Telephone No.0544335050
תיאור
פילינג מהמילה קילוף, אך קילוף זו לא המטרה שלו. הפילינג מפעיל תהליכים שונים בעור היוצרים חידוש עור. תפקידו - שיפור בניית סיבי הקולגן והאלסטין בתאי העור, שיפור זרימת הדם, שיפור מערכת הלימפה, שיפור בחילוף החומרים בעור ואספקת החמצן. התוצאה - עור בריא, זוהר, חלק וקורן. פילינג - פתרון לבעיות ומצבי עור רבות.