אודות

דרכי כקוסמטיקאית רפואית החלה כבר לפני כ-15 שנים וזו הייתה אהבה ממבט ראשון. נהניתי מהרגע הראשון באסתטיקה של המקצוע, בעבודה ובעזרה לאנשים, והתחלתי לעסוק בתחום ממנו אני נהנית. בנוסף הנני אקדמאית ולמדתי הנדסת ביוטכנולוגיה ומדעי החיים לפני לימודי הקוסמטיקה. אני אף מרגישה שבעקבות הרקע המקצועי שלי, יש לי אפילו יותר עומק והבנה של מבנה העור והגוף.

כיום, אני מתמחה בטיפול בבעיות אקנה ופיגמנטציה בעור. יחד עם זאת, אני מציעה מגוון רחב של טיפולי פנים וגוף, ממוקדי מטרה למטרות שונות. אני מאמינה, ללא ספק, שבמקצוע שלי תמיד צריכים להתקדם, ללמוד ולחדד את הידע הנתון, כראוי לתחום שמתפתח כל הזמן. לכן אני מקדישה זמן, לפחות פעם בשבוע לטובת הלימודים, הכוללים קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל, ותוך כדי משתדלת תמיד להמשיך להתפתח.

הטיפולים שלי מבוצעים בשיטה מיוחדת, שמטפלת גם בעור הפנים והגוף ובין היתר גם בנפש. כל אלו נעשים בעזרת שיטת הכירומסאזי שהוא עיסוי להורדת הסטרס הגופני, מסייע למיצוק העור, ניקוז רעלים ובעל מעלות רבות וחיוניות.

אני משתמשת בתכשירים איכותיים ומובילים בתחום הקוסמטיקה ורפואת עור. במהלך הטיפולים שלי אני לוקחת אחריות מלאה על עורך ומטפחת אותו, על מנת שנגיע יחד לתוצאות הטיפול המקסימליות, תוך ליווי אישי צמוד, מעקב וביקורת צמודה.

לפגישת יעוץ חייגו: 054-4335050
ברברה קוסמטיקאית פרה רפואית: המרכז לטיפולי קוסמטיקה מתקדמים

הופעה שלי בתוכנית מרגישות יופי בערוץ הקשת בתור מובילת דעה מומחית לעור בריא

השאירו את הפרטים שלכם עכשיו לקבלת ייעוץ ללא התחייבות

WhatsApp chat